۱۳۸۸ دی ۲, چهارشنبه

ورود نیروهای بسیج و تشنج در خوابگاه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

مقارن ساعت 9 شب چهارشنبه نیروهای لباس شخصی در حرکتی هماهنگ شده وارد دانشگاه فردوسی مشهد شدند و در مقابل خوابگاه اصلی این دانشگاه تجمع کردند.این افراد با در دست داشتن تصاویر رهبر ایران و پلاکاردهایی شروع به سر دادن شعار بر علیه رهبران مخالف دولت کردند.درپی این حادثه دانشجویان نیز از پشت بام خوابگاهها شعارهای ضد حکومتی سر دادند که با واکنش نیروهای بسیجی همراه شد.این تشنج با درگیری تعدادی از نیروهای بسیجی با دانشجوبان به اوج رسید .هم اکنون نیروهای انتظامات دانشگاه سعی در کنترل اوضاع دارند.گفتنی است از بعد ظهر امروز عبور و مرور کلیه افراد به دانشگاه فردوسی تحت تدابیر شدید امنیتی صورت گرفته است که تعجت اساتید و دانشجویان را به همراه داشته است . هنوز از نحوه ورود نیروهای بسیجی به داخل دانشگاه اطلاعی بدست نیامده است. .

۱۳۸۸ آذر ۲۹, یکشنبه

حضور گسترده مردم مقابل بیت آیت الله منتظری

گزارشها حاکیست جمعیت زیادی از ظهر امروز مقابل بیت آیت الله منتظری تجمع کرده اند.لحظه به لحظه بر تعداد جمعیت افزوده می شود.وضعیت شهر قم نیز تحت تاثیر این حادثه قرار گرفته است.تا کنون آیت الله یوسف صانعی ، صافی گلپایگانی، آیت الله امنینی ، آیت الله بیات زنجانی و آیت الله محقق داماد در بیت این مرجع بزرگ شیعه حضور یافته اند.

۱۳۸۸ آذر ۲۷, جمعه

امواج پارازیت سیستم بانکی کشور را نیز مورد هدف قرار داد !

در حالی که هنوز انتشار امواج پارازیت نگرانیهایی را در باره سلامت شهروندان ایجاد کرده ، افزایش این امواج سیستم بانکی کشور را نیز هدف قرار داده است.افزایش بازه فرکانسی امواج پارازیت باعث شده این امواج در بعضی مناطق تهران و شهرهای بزرگ بر روی سیستم ماهواره ای بانکها نیز ایجاد اختلال کند. در چندین مورد بانکها به مدت دو روز از ارائه خدمات به شهروندان بازماندند .بانکهای کشاورزی و ملی به دلیل نداشتن سیستم پشتیبان ، بیشترین شعب را در این زمینه داشتند.